Home / Microcontrollers / TSC87251G2D-24IC
TSC87251G2D-24IC
detaildesc
TSC87251G2D-24IC
Microchip Technology
Product No:
TSC87251G2D-24IC
Package:
44-CQPJ
Description:
IC MCU 8/16BIT 32KB OTP 44CQPJ
User Guide
Mfr Microchip Technology
Speed 24MHz
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 32
Core Processor C251
Package / Case -
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package 44-CQPJ
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 4.5V ~ 5.5V