Home / Oscillators / VFXO321-DBED-192.000MHZ
VFXO321-DBED-192.000MHZ
detaildesc
VFXO321-DBED-192.000MHZ
CTS-Frequency Controls
Product No:
VFXO321-DBED-192.000MHZ
Description:
XTAL OSC XO 192.0000MHZ LVDS SMD
Type XO (Standard)
Output LVDS
Function Enable/Disable
Frequency 192 MHz
Product Status Obsolete
Size / Dimension 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max) 60mA