TA45-ABFYR060C0
detaildesc
TA45-ABFYR060C0
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFYR060C0
Base Product Number TA45-ABFYR
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 6A