Home / Circuit Breakers / TA45-ABFYMJ19C0-AZM14
TA45-ABFYMJ19C0-AZM14
detaildesc
TA45-ABFYMJ19C0-AZM14
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFYMJ19C0-AZM14
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFYM
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 1.9A