Home / Circuit Breakers / TA45-ABFYHJ13C0-AZM11
TA45-ABFYHJ13C0-AZM11
detaildesc
TA45-ABFYHJ13C0-AZM11
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFYHJ13C0-AZM11
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFYH
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 1.3A