Home / Circuit Breakers / TA45-ABFYF035C0-AZM10
TA45-ABFYF035C0-AZM10
detaildesc
TA45-ABFYF035C0-AZM10
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFYF035C0-AZM10
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFYF
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 3.5A