TA45-ABFXM075C0
detaildesc
TA45-ABFXM075C0
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFXM075C0
Base Product Number TA45-ABFXM
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 7.5A