Home / Circuit Breakers / TA45-ABFXM035C0-AZM03
TA45-ABFXM035C0-AZM03
detaildesc
TA45-ABFXM035C0-AZM03
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFXM035C0-AZM03
Base Product Number TA45-ABFXM
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 3.5A