Home / Circuit Breakers / TA45-ABFXLJ23C0-AZM14
TA45-ABFXLJ23C0-AZM14
detaildesc
TA45-ABFXLJ23C0-AZM14
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFXLJ23C0-AZM14
Base Product Number TA45-ABFXL
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 2.3A