Home / Circuit Breakers / TA45-ABFWRJ16C0-AZM10
TA45-ABFWRJ16C0-AZM10
detaildesc
TA45-ABFWRJ16C0-AZM10
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFWRJ16C0-AZM10
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFWR
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 1.6A