Home / Crystals / SXTHM217BB384-24.576M
SXTHM217BB384-24.576M
detaildesc
SXTHM217BB384-24.576M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXTHM217BB384-24.576M
Description:
CRYSTAL 24.576MHZ 17 PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:54
Package Bulk
Frequency 24.576 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 17pF
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms