Home / Crystals / SXT53410AE17-25.000M
SXT53410AE17-25.000M
detaildesc
SXT53410AE17-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT53410AE17-25.000M
Description:
CRYSTAL 25.000M 10PF SMD
Ratings -
Frequency 25 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 10pF
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Stability ±15ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms