Home / Crystals / SXT53410AE07-25.000M
SXT53410AE07-25.000M
detaildesc
SXT53410AE07-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT53410AE07-25.000M
Description:
CRYSTAL 25.000M 10PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:51
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Type MHz Crystal
Series SXT534
Package Bulk
Ratings -
Frequency 25 MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Mode Fundamental
Package / Case 4-SMD, No Lead
Product Status Active
Load Capacitance 10pF
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Stability ±15ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms