Home / Crystals / SXT32421CC38-14.7456M
SXT32421CC38-14.7456M
detaildesc
SXT32421CC38-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32421CC38-14.7456M
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 21PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:48
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Type MHz Crystal
Series SXT324
Package Bulk
Ratings -
Frequency 14.7456 MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Mode Fundamental
Package / Case 4-SMD, No Lead
Product Status Active
Load Capacitance 21pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms