Home / Crystals / SXT32420AA07-20.000M
SXT32420AA07-20.000M
detaildesc
SXT32420AA07-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32420AA07-20.000M
Description:
CRYSTAL 20.000MHZ 20 PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:44
Package Bulk
Frequency 20 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 20pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms