Home / Crystals / SXT32418DD38-18.432M
SXT32418DD38-18.432M
detaildesc
SXT32418DD38-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32418DD38-18.432M
Description:
CRYSTAL 18.432MHZ 18PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:41
Ratings -
Frequency 18.432 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 18pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms