Home / Crystals / SXT32417DA07-14.7456M
SXT32417DA07-14.7456M
detaildesc
SXT32417DA07-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32417DA07-14.7456M
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 17PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:40
Package Bulk
Ratings -
Frequency 14.7456 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 17pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms