Home / Crystals / SXT32417BA38-27.000M
SXT32417BA38-27.000M
detaildesc
SXT32417BA38-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32417BA38-27.000M
Description:
CRYSTAL 27.000MHZ 17 PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:38
Package Bulk
Frequency 27 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 17pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms