Home / Crystals / SXT32413AA27-32.000M
SXT32413AA27-32.000M
detaildesc
SXT32413AA27-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32413AA27-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 13 PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:37
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Type MHz Crystal
Series SXT324
Package Bulk
Frequency 32 MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Mode Fundamental
Package / Case 4-SMD, No Lead
Product Status Active
Load Capacitance 13pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms