Home / Crystals / SXT32412CB17-24.576M
SXT32412CB17-24.576M
detaildesc
SXT32412CB17-24.576M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32412CB17-24.576M
Description:
CRYSTAL 24.576MHZ 12PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:34
Package Bulk
Frequency 24.576 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 12pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms