Home / Crystals / SXT22414CC27-14.7456M
SXT22414CC27-14.7456M
detaildesc
SXT22414CC27-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22414CC27-14.7456M
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 14PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:23
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Type MHz Crystal
Series SXT224
Package Bulk
Ratings -
Frequency 14.7456 MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Mode Fundamental
Package / Case 4-SMD, No Lead
Product Status Active
Load Capacitance 14pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms