Home / Crystals / SXT22411BA38-26.000M
SXT22411BA38-26.000M
detaildesc
SXT22411BA38-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22411BA38-26.000M
Description:
CRYSTAL 26.000MHZ 11 PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:20
Package Bulk
Frequency 26 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 11pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms