Home / Crystals / SXT21421DC27-50.000M
SXT21421DC27-50.000M
detaildesc
SXT21421DC27-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT21421DC27-50.000M
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 21PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:06:07
Ratings -
Frequency 50 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 21pF
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability ±25ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms