Home / Crystals / SXT1148CA16-32.000M
SXT1148CA16-32.000M
detaildesc
SXT1148CA16-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT1148CA16-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 8 PF SMD
Package Bulk
Frequency 32 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 8pF
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms