Home / Crystals / SXT1147DD38-26.000M
SXT1147DD38-26.000M
detaildesc
SXT1147DD38-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT1147DD38-26.000M
Description:
CRYSTAL 26.000MHZ 7 PF SMD
Package Bulk
Frequency 26 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 7pF
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability ±20ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms