Home / Crystals / SXT11413BB16-26.000M
SXT11413BB16-26.000M
detaildesc
SXT11413BB16-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT11413BB16-26.000M
Description:
CRYSTAL 26.000MHZ 13 PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:05:56
Package Bulk
Frequency 26 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 13pF
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms