Home / Crystals / SXT11410EA07-38.400M
SXT11410EA07-38.400M
detaildesc
SXT11410EA07-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT11410EA07-38.400M
Description:
CRYSTAL 38.400MHZ 10 PF SMD
Update Time: 2024-07-19 18:05:55
Package Bulk
Frequency 38.4 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 10pF
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms