SL23EP09SC-1
detaildesc
SL23EP09SC-1
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SL23EP09SC-1
Description:
IC BUFFER 220MHZ 9CH 3.3V 16SOIC
Series -
Package Tube
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 220MHz
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Divider/Multiplier No/No
Number of Circuits 1
Base Product Number SL23EP09
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 1:9
Operating Temperature 0°C ~ 70°C