SL23EP08ZC-1T
detaildesc
SL23EP08ZC-1T
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SL23EP08ZC-1T
Package:
16-TSSOP
Description:
IC BUFFER 220MHZ 8CH3.3V 16TSSOP
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 220MHz
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Ratio - Input:Output 1:9
Operating Temperature 0°C ~ 70°C