SL23EP08SI-1T
detaildesc
SL23EP08SI-1T
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SL23EP08SI-1T
Package:
16-SOIC
Description:
IC BUFFER 133MHZ 8CH 3.3V 16SOIC
User Guide
Mfr Skyworks Solutions Inc.
PLL Yes with Bypass
Input Clock
Output LVCMOS
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 220MHz
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Divider/Multiplier Yes/Yes
Number of Circuits 1
Base Product Number SL23EP08
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 1:9
Operating Temperature -40°C ~ 85°C