SL23EP05SC-1H
detaildesc
SL23EP05SC-1H
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SL23EP05SC-1H
Package:
8-SOIC
Description:
IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
User Guide
Mfr Skyworks Solutions Inc.
PLL Yes
Input Clock
Output LVCMOS
Series -
Package Tube
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 220MHz
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Divider/Multiplier Yes/Yes
Number of Circuits 1
Base Product Number SL23EP05
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 1:5
Operating Temperature 0°C ~ 70°C