Home / Oscillators / SIT9122AI-1D2-33E312.500000
SIT9122AI-1D2-33E312.500000
detaildesc
SIT9122AI-1D2-33E312.500000
SiTime
Product No:
SIT9122AI-1D2-33E312.500000
Description:
MEMS OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Type XO (Standard)
Output LVPECL
Series SiT9122
Function Enable/Disable
Frequency 312.5 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 69mA