Home / Oscillators / SIT3373AC-4B2-28NU644.531250
SIT3373AC-4B2-28NU644.531250
detaildesc
SIT3373AC-4B2-28NU644.531250
SiTime
Product No:
SIT3373AC-4B2-28NU644.531250
Description:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
Function -
Frequency 644.53125 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply 2.8V
Frequency Stability ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) ±3170ppm