SI5391B-A13509-GMR
detaildesc
SI5391B-A13509-GMR
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI5391B-A13509-GMR
Package:
64-QFN (9x9)
Description:
IC CLOCK GENERATOR 64QFN
User Guide
Mfr Skyworks Solutions Inc.
PLL Yes
Type Clock Generator
Input LVCMOS, Crystal
Output CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Series MultiSynth™
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Product Status Active
Frequency - Max 350MHz
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 4:12
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)