SI51214-B13320-GMR
detaildesc
SI51214-B13320-GMR
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI51214-B13320-GMR
Package:
6-TDFN (1.2x1.4)
Manufacturer Standard Lead Time:
Datasheet:
Description:
IC CLOCK GENERATOR 6TDFN
User Guide
Mfr Skyworks Solutions Inc.
PLL Yes
Type Clock Generator
Input Clock, Crystal
Output LVCMOS
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 6-WFDFN
Product Status Active
Frequency - Max 133MHz
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 1:2
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)