Home / Crystals / SAW3129D4A-32.768K
SAW3129D4A-32.768K
detaildesc
SAW3129D4A-32.768K
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SAW3129D4A-32.768K
Description:
CRYSTAL 32.768K 9PF SMD
Ratings AEC-Q200
Frequency 32.768 kHz
Product Status Active
Load Capacitance 9pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Frequency Stability -
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms