MC88915FN55R2
detaildesc
MC88915FN55R2
Renesas Electronics Corporation
Product No:
MC88915FN55R2
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 55MHz
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Ratio - Input:Output 2:8
Operating Temperature 0°C ~ 70°C