M2021-11-622.0800
detaildesc
M2021-11-622.0800
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M2021-11-622.0800
Package:
36-CLCC (9x9)
PLL Yes
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Output LVPECL
Series -
Package Tube
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 36-CLCC
Product Status Obsolete
Frequency - Max 622.08MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:2
Operating Temperature 0°C ~ 70°C