M2020-11-625.0000T
detaildesc
M2020-11-625.0000T
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M2020-11-625.0000T
Package:
36-CLCC
PLL Yes
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Output LVPECL
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 36-CLCC
Product Status Active
Frequency - Max 625MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Base Product Number M2020-11
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:2
Operating Temperature 0°C ~ 70°C