M2006-02-693.4830T
detaildesc
M2006-02-693.4830T
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M2006-02-693.4830T
Package:
36-CLCC
PLL Yes
Input LVDS, LVPECL
Output LVPECL
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 36-CLCC
Product Status Obsolete
Frequency - Max 693.483MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:2
Operating Temperature 0°C ~ 70°C