M2004-01I625.0000
detaildesc
M2004-01I625.0000
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M2004-01I625.0000
Package:
36-CLCC
PLL Yes
Input LVCMOS, LVTTL
Output LVPECL
Series -
Package Tube
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 36-CLCC
Product Status Obsolete
Frequency - Max 625MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C