M2004-01-644.5313
detaildesc
M2004-01-644.5313
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M2004-01-644.5313
Series -
Package Tube
Product Status Obsolete
Frequency - Max 644.5313MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Ratio - Input:Output 2:1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C