M2004-01-625.0000T
detaildesc
M2004-01-625.0000T
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M2004-01-625.0000T
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 625MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Ratio - Input:Output 2:1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C