M2004-01-622.0800T
detaildesc
M2004-01-622.0800T
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M2004-01-622.0800T
Package:
36-CLCC
Description:
IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
User Guide
Mfr Renesas Electronics America Inc
PLL Yes
Input LVCMOS, LVTTL
Output LVPECL
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 36-CLCC
Product Status Obsolete
Frequency - Max 622.08MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C