M1033-16-155.5200
detaildesc
M1033-16-155.5200
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M1033-16-155.5200
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Output LVPECL
Series -
Package Tube
Product Status Obsolete
Frequency - Max 155.52MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C