M1020-13-155.5200T
detaildesc
M1020-13-155.5200T
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M1020-13-155.5200T
Package:
36-CLCC
Manufacturer Standard Lead Time:
Datasheet:
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Output -
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 155.52MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:2
Operating Temperature 0°C ~ 70°C