M1020-11I155.5200T
detaildesc
M1020-11I155.5200T
Renesas Electronics Corporation
Product No:
M1020-11I155.5200T
Package:
36-CLCC
Manufacturer Standard Lead Time:
Datasheet:
Description:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC
User Guide
Mfr Renesas Electronics America Inc
PLL Yes
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Output LVPECL
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 36-CLCC
Product Status Obsolete
Frequency - Max 155.52MHz
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:2
Operating Temperature -40°C ~ 85°C