KGM43JR73N682KS
detaildesc
KGM43JR73N682KS
KYOCERA AVX
Product No:
KGM43JR73N682KS
Features -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 6800 pF
Product Status Active
Voltage - Rated 1500V (1.5kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C