KGM43FR73U122MV
detaildesc
KGM43FR73U122MV
KYOCERA AVX
Product No:
KGM43FR73U122MV
Features -
Tolerance ±20%
Lead Style -
Capacitance 1200 pF
Product Status Active
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C