KGM43FR73D332MS
detaildesc
KGM43FR73D332MS
KYOCERA AVX
Product No:
KGM43FR73D332MS
Description:
CAP CER SMD
Features -
Tolerance ±20%
Lead Style -
Capacitance 3300 pF
Product Status Active
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C